RECEPČNÍ - JUNIOR ASISTENT/KA S AJ

Date: 22-Aug-2019

Location: Prague 1, CZ, 110 00

Company: Knight Frank

Významná mezinárodní společnost podnikající v oblasti nemovitostí hledá vhodné kandidáty pro zajištění chodu recepce a týmovou asistenci.

Vhodné pro ABSOLVENTY SŠ, nástup IHNED.

NÁPLŇ PRÁCE:

Zajištění chodu recepce (spolu s kolegyní, zaučíme)

  • vyřizování telefonické komunikace
  • příchozí a odchozí pošta
  • organizace a zabezpečení provozu zasedacích místností, příjem návštěv
  • administrativní podpora jednotlivých oddělení, kopírování, skenování, taxi, kurýr, apod.
  • asistence vedení společnosti a týmu
  • zajištění kancelářských potřeb a občerstvení
  • podpora oddělení office managementu

OČEKÁVÁME:

  • SŠ/VOŠ
  • Komunikativní znalost angličtiny (opravdu nutná)
  • Příjemné vystupování
  • Zodpovědnost, pečlivost, ale i rychlost, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office

NABÍZÍME:

Škálu firemních benefitů

  • 5 dnů dovolené navíc
  • 2 sick days
  • občerstvení v kanceláři - nápoje, ovoce
  • lektor angličtiny 1x týdně
  • teambuilding akce
  • karta Multisport
  • roční bonus

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s propracovanou firemní kulturou, a také

  • možnost každodenního využití znalosti anglického jazyka / klienti, kolegové
  • příjemné pracovní prostředí v nové kancelářské budově v centru Prahy
  • opravdu velmi přátelský kolektiv

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu včetně fotografie.
Pokud se Vám neozveme do 2 týdnů, nepostoupili jste do užšího kola výběrového řízení. Omlouváme se, ale v takovém případě neodesíláme vyrozumění.